Poznaj mnie


Witaj.

Nazywam się Marta Marszałek.

Od wielu lat interesuję się przywracaniem organizmu do równowagi poprzez naturalne oczyszczanie i zdrowe odżywianie. asddasd

Moją pasją jest też dieta roślinna i holistyczne podejście do zdrowia, zarówno w wymiarze fizycznym, duchowym jak i mentalnym. Kiedyś moje problemy ze zdrowiem spowodowały, że zaczęłam szukać innej drogi niż dotychczas mi ją przedstawiano. I tak oto pozbyłam się wszystkich nieuleczalnych chorób, rzekomo przez medycynę za takie uznawane. Wspominam o tym w mojej historii, którą jeśli chcesz, możesz TU obejrzeć. 

Na swoim doświadczeniu dziś wiem, że wszystko jest możliwe. A nasze zdrowie może powrócić, jeśli tylko będziemy na to gotowi i przede wszystkim mocno w to uwierzymy.

Co o współpracy ze mną myślą inni:


Od zawsze starałem się dbać o zdrowie, jako piłkarz zależało mi na dobrej diecie, by uzyskiwać jak najlepsze rezultaty w sporcie. Niestety wzorzec diety której nauczyłem się w domu rodzinnym był daleki od ideału. Zmagałem się z różnymi dolegliwościami, których nie powiązałem z pasożytami i toksynami. Tak naprawdę niewiele wiedziałem o tym jak "obcy" potrafią nas niszczyć. Kiedy nasza przyjaciółka Marta ukierunkowała nas, co zrobić, by poprawić jakość życia, zacząłem dostrzegać ile błędów popełniłem. Produkty, które zażywałem były strzałem w dziesiątkę, do tego naturalne i bezpieczne. 


Program odrobaczania, który ułożyła mi Marta był wyzwaniem, bo wcześniej byłem miłośnikiem mięsa i cukru, więc ciężko było wytrzymać dietę wegańską przez kilka tygodni, ale było warto. Odzyskałem witalność nastolatka, świeżość, którą otrzymałem poprzez program 4 Kroków do zdrowia, przełożyła się na treningi. Poprawiłem wytrzymałość, szybkość i zaobserwowałem, że szybciej się regeneruje. Zmiany były również w głowie, byłem spokojniejszy i skoncentrowany. Moja tajną bronią przed sezonem jest zawsze drugi krok, czyli  oczyszczanie jelit.


Powiem jedno - Ludzie odrobaczajcie się i cieszcie się życiem! 

Łukasz 

piłkarz

Mam na imię Barbara. O swoich problemach zdrowotnych dowiedziałam się przy badaniu mammograficznym. Wyniki niestety potwierdziły wcześniejsze przypuszczenia lekarza i wykazały, że choruje na nowotwór piersi. Diagnoza ta nie tylko mocno mnie zaskoczyła, ale też załamała totalnie. Wcześniej narzekałam często na bóle głowy, zdarzały się też zatrucia pokarmowe przy których towarzyszyły wymioty i fatalne samopoczucie. Cierpiałam też od lat na sporą nadwagę. Lekarz natychmiast zalecił operację i wyznaczył najbliższą datę. Jednak nie do końca ten pomysł mi się spodobał, gdyż zawsze na samą myśl, reagowałam paniką na jakiekolwiek zabiegi chirurgiczne.


Czułam, że czas na zmiany. Zachęcona przez Martę do nowego stylu życia postanowiłam podjąć wyzwanie i przejść 4 kroki do zdrowia. Rozpoczęłyśmy od pierwszego kroku, czyli picia odpowiedniej wody, którą Marta mi zaoferowała, a której praktycznie wcześniej w ogóle nie piłam. Stopniowo zwiększałam codziennie jej picie, a moje nadmierne kilogramy systematycznie leciały w dół! Fakt ten bardzo mnie zaskoczył, gdyż od dłuższego czasu bezskutecznie toczyłam z nimi walkę! Następnie przeszłam program odrobaczania i zastosowałam program oczyszczenie jelit. Pamiętam jak Marta dzwoniła do mnie w czasie tych kuracji, a ja nieustannie informowałam ją o poprawach. Energia zwiększała się z dnia na dzień, problemem nie były już żadne obowiązki pracy, które pełniłam w domu. Mówiłam Marcie, że nie pamiętam kiedy ostatnio miałam tyle energii i siły!


Teraz z dumą dzielę się ze swoimi znajomymi i opowiadam jak straciłam swoje upragnione 22 kilogramy, stosując odpowiednio strategię 4 kroków do zdrowia. Trzymam się też wyznaczonych przez siebie celów i wiem, że jedyną drogą jest zmiana kierunku myślenia, złych nawyków i przede wszystkim wiara w to, że nasz stan zdrowia może się odwrócić, gdy tylko tego zapragniemy. A później stosując się do zaleceń, mamy pewność że dzięki rożnym programom, produktom i wsparciu Marty jestem w stanie ten cel osiągnąć!

Basia

lat 57

Kiedy usłyszałam o programie od Marty i spustoszeniu jakie wywołują pasożyty, czułam się trochę jak w "Matrixsie"... Mimo otwartości umysłu nie mogłam tego wszystkiego ogarnąć. Ale że jestem osobą, która chce żyć na 100%, to zaufałam jej doświadczeniu i wiedzy, by przygotowała dla mnie indywidualny program odrobaczenia i detoksykacji. Przed programem zmagałam się z dolegliwościami takimi jak zgaga, niestrawność, odbijanie, refluks, gazy, uczucie pełności , bóle brzucha, wzdęcia, hemoroidy, bóle stawów. Tak wyglądała moja codzienność i myślałam że zawsze tak będzie. Teraz nie wiem jak mogłam się godzić na taką bylejakość życia i przysięgam, że nie wierzyłam, że mogę mieć pasożyty! 


Ale program oczyszczający jelita pokazuje Ci wszystko co masz w środku. Podczas ostatniego etapu na głodówce pije się specjalny koktajl, który dosłownie wymiata cały syf jaki zdołasz nagromadzić przez lata. Już podczas głodówki coś zaczęło się zmieniać, wszelkie dolegliwości ustąpiły i czułam niesamowitą lekkość! Byłam pełna energii, miałam ochotę tańczyć z radości i to było niesamowite!


W psychice dużo się zmieniło, myślenie jest teraz takie sprawne, nie ogłuszone, zmysły wyostrzone, zauważam rzeczy których wcześniej nie dostrzegłam. Jestem bardziej świadoma swojego ciała, jestem dosłownie wsłuchana w jego pracę. Teraz pracujemy w jednej drużynie, a nie przeciwko sobie i gdy "obcy" atakują, to bez wahania sięgam po mój ulubiony program oczyszczający jelita.


Niesamowicie jest odzyskać zdrowie. Bądźcie szczęśliwi i zdrowi!

Agata

żona, matka 3 dzieci, maratończyk

Zapisz się do Newslettera

I otrzymuj od Marty super przepisy na maila!

Chcesz wiedzieć więcej?

Skontaktuj się

Marta Marszałek

Niezależny Dystrybutor Coral Club


tel. 

© 2019 Gwardecki.pl Consulting 

Polityka Prywatności 

>